AMtrans Wrocław – cennik przeprowadzek

Cennik przeprowadzek jest uzależniony od wielu czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ich ilość, piętra załadunku, rozładunku itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują się Państwo do skorzystania z naszych usług.

Orientacyjny cennik przeprowadzek:

 • Godzina pracy samochód z kierowcą – już od 65 złotych*
 • Godzina pracy samochód z kierowcą plus dodatkowy pracownik do noszenia – już od 85 złotych
 • Godzina pracy samochód z kierowcą plus dwóch pracowników do noszenia – już od 105 złotych
 • Transport pianina – od 300 złotych
 • Transport poza Wrocław już od 1,30 złotych za kilometr(opłata liczona x2 – za przejazd tam i z powrotem).

*Głównym zadaniem kierowcy jest zabezpieczanie przewożonych rzeczy i ustawianie ich na samochodzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pracowników do przenoszenia rzeczy – powiedz nam o tym.

Jeżeli do przeprowadzki potrzebne są dwa lub więcej samochodów – ceny dotyczą każdej załogi z osobna.

Sprawdź ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna ilość kilometrów. Wystarczy tę liczbę przemnożyć przez 1,50 i w ten sposób ustalisz koszt transportu.

Dojazd do miejsca załadunku na terenie Wrocławia gratis

Przykładowe dzielnice Wrocławia z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Bartoszowice, Bierdzany, Biskupin, Dąbie, Fabryczna, Gajowa, Gądów Mały, Glinianki, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Janówek, Jarnołtów, Jerzmanowo, Karłowice, Kłokoczyce, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Księże Wielkie, Leśnica, Ligota, Marszowice, Mirowiec, Mokra, Nowa Karczma, Nowe Miasto, Nowy Dom, Ołtaszyn, Opatowice, Osiniec, Osobowice, Partynice, Pilczyce, Polanka, Polanowice, Południe, Popiele, Popowice, Poświętne, Pracze Odrzańskie, Psie Pole, Pustki, Ratyń, Rędzin, Różanka, Sępolno, Stabłowice, Stare Miasto, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Szczytniki, Śródmieście, Świątniki, Wojnów, Wojszyce, Zacisze, Zakrzów, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki, Żar

UWAGA!

Posiadamy tabor nowoczesnych samochodów dostawczych marki Mercedes i bardzo doświadczone załogi. Możemy sprostać każdemu, nawet nietypowemu zadaniu, które postawią przed nami nasi klienci w trakcie powierzonej usługi Przeprowadzki.

Warto także zwrócić uwagę na posiadane przez naszą firmę ubezpieczenie OC przewoźnika, które zadziała w przypadku uszkodzenia powierzonego nam mienia z nie naszej winy, np. kolizja drogowa. Nasz ubezpieczyciel wypłaca wtedy odszkodowanie w wysokości odpowiadającej sumie poniesionych przez Państwa strat.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje stałej współpracy w zakresie przewozu mebli, dowozu zakupionych materiałów budowlanych, obsługi transportowej sklepów internetowych czy drobnicowych przesyłek kurierskich

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zadzwoń

☎ 601 715 182

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
  Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
  Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
  Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
  Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl