Przeprowadzki Wrocław – cennik przeprowadzek

Cennik przeprowadzek jest uzależniony od wielu czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ich ilość, piętra załadunku, rozładunku itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują się Państwo do skorzystania z naszych usług.

Cennik przeprowadzek jest zawsze ustalany indywidualnie. Prosimy o kontakt.

Zanim zadzwonisz sprawdź:

  • Jaki jest podjazd pod klatkę/miejsce załadunku,
  • piętro załadunku,
  • piętro wyładunku,
  • szerokość klatek za- i wyładunku,
  • ilość przewożonych rzeczy,
  • orientacyjny ciężar ładunku.

Sprawdź ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna ilość kilometrów. Wystarczy tę liczbę przemnożyć przez 5 i w ten sposób ustalisz koszt transportu.

Dojazd do miejsca załadunku na terenie Wrocławia gratis.

UWAGA!

Posiadamy tabor nowoczesnych samochodów dostawczych marki Mercedes i bardzo doświadczone załogi. Możemy sprostać każdemu, nawet nietypowemu zadaniu, które postawią przed nami nasi klienci w trakcie powierzonej usługi Przeprowadzki.

Warto także zwrócić uwagę na posiadane przez naszą firmę ubezpieczenie OC przewoźnika, które zadziała w przypadku uszkodzenia powierzonego nam mienia z nie naszej winy, np. kolizja drogowa. Nasz ubezpieczyciel wypłaca wtedy odszkodowanie w wysokości odpowiadającej sumie poniesionych przez Państwa strat.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje stałej współpracy w zakresie przewozu mebli, dowozu zakupionych materiałów budowlanych, obsługi transportowej sklepów internetowych czy drobnicowych przesyłek kurierskich

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.