Przeprowadzki Wrocław – Opinie

Jacek Błachuta

Polecam usługi firmy. Szybko, fachowo, punktualnie i bez strat. Nic dodać, nic ująć Po prostu profesjonalnie. Cena przeprowadzki jak najbardziej rozsądna i adekwatna do zakresu prac.

Tomasz Kwocz

Panowie sprawnie i uważnie przeprowadzili nasze mieszkanie. Jesteśmy z firmy przeprowadzkowej zadowoleni.

Dariusz Januszewski

Po telefonicznym uzgodnieniu warunków cenowych i terminu przeprowadzki, dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do ich opisywania. Niby nic, ale doskonale ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy w nowym miejscu, zaraz po przeprowadzce. Będę ich z pewnością polecać moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Waldemar Akcentowicz

Z usług firmy korzystam od jakiegoś czasu i naprawdę jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Są zawsze do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć moje produkty do klientów, czy też materiały do produkcji moich produktów. To jest dokładnie to, tak trzymajcie dalej.

Antoni Kowalewski

Panowie z firmy przeprowadzkowej bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a było ich kilkanaście), meble i dowieźli wszystko do mojego Komorówka. To co inni piszą na ich stronie o braku stresu w moim przypadku sprawdziło się na 100 procent. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Rachmistrz”

Większą część archiwum musieliśmy przenieść w nowe miejsce. Panowie z firmy sprawnie zajęli się sprawą przenosin: dość ciężkie kartony wnieśli na samochód i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym etapie widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie pracowników – szczerze polecam ich usługi. Maria Badura

Mateusz Kaczmarek

Zazwyczaj jestem bardzo wymagający i pomyślałem, że jak zwykle fachowcy dadzą mi powody do narzekań. Pełne zaskoczenie i pozytywna konsternacja – sprawnie i bez niepotrzebnych ruchów. Wszystkie kartony z książkami oraz moje ukochane obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.dura

Maria Matusiak

Gorąco polecam usługi firmy przeprowadzkowej. Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Wrocławia do Wałbrzycha. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście sam transport. Wszystkie przedmioty były wręcz idealnie zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z ustaleniami. Mimo, że towaru trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało szybko.

Artur Izdebski

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonała dla mnie wasza firma. Obawiałem się że będzie to trwało dość długo, a okazało się, że zrobili to nader szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę obrazów, na których mi bardzo zależało, a oni przetransportowali to bardzo profesjonalnie i staranie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Twoja opinia o naszych usługach

Korzystałeś z naszych usług, wyślij nam swoją opinię:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Zadzwoń

  ☎ 71 717 05 10

  lub wypełnij formularz, oddzwonimy

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Telefon (wymagany)

   Wiadomość (wymagana)

   Grupa AMTRANS

   Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl

   Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl

   Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl

   Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl

   Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl

   Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl

   Przeprowadzki Warszawa relokacje24.pl

   Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl